Polecamy

Ustronie Morskie Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Ustroniu Morskim to największa atrakcja tej nadmorskiej miejscowości - położona jest pod klifem, jest piaszczysta i czysta, a bezpieczeństwa strzegą wykwalifikowani ratownicy WOPR. Na plaże prowadzi wiele wejść. więcej »

Molo spacerowe »

W Ustroniu Morskim są trzy mola spacerowe o długości około 100 metrów. Jedno zlokalizowane jest pomiędzy miejscowościami Sianożęty i Ustronie Morskie, drugie w okolicy przystani rybackiej (przedłużenie ul. Rybackiej). Trzecie molo to obiekt prywatny, na przedłużeniu ul. Nadbrzeżnej - znajduje się tam restauracja i taras o powierzchni 400 metrów kwadratowych. więcej »

Przystań rybacka »

Przystań rybacka w Ustroniu Morskim wyposażona jest w wyciąg linowy. O poranku kutry są spuszczane na wody Bałtyku, po południu lub wieczorem - wciągane za pomocą wyciągarki linowej na plażę. Złowione na tych kutrach ryby można zjeść w postaci smażonej lub wędzonej w pobliskich smażalniach lub wędzarniach. więcej »

Aquapark Helios »

Aquapark Helios. W skład Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios wchodzi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia. Aquapark Helios znajduje się przy ul. Polna 3. więcej »

 • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Polna 3
 • 94 351 50 95 wew 101

Skansen chleba »

Skansen chleba w Ustroniu Morskim znajduje się przy ulicy Kołobrzeskiej 9 (przy trasie Kołobrzeg - Koszalin) więcej »

 • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Kołobrzeska 9
 • 781 975 572
 • skansenustronie@gmail.com

Najstarsze dęby w Polsce »

Najstarsze dęby w Polsce Bolesław i Warcisław rosną niedaleko Ustronia Morskiego. Do dębów został wytyczony błękitny szlak turystyczny z Ustronia Morskiego. więcej »

Szlaki turystyczne i rowerowe »

Szlaki rowerowe i szlaki turystyczne. Przez Ustronie Morskie przechodzi Międzynarodowy Szlak Pieszy - E-9, oznakowany kolorem czerwonym. Turyści piesi z Ustronia Morskiego wędrują w dwóch kierunkach do: Kołobrzegu (11km) i do Gąsek (8 km). Kolejnym pieszym szlakiem jest szlak zielony o długości 23 km przecinający Kukinkę, Kukinię, Rusowo, Gwizd, Wieniotowo, by z powrotem trafić do Ustronia Morskiego. Rowerowy szlak oznakowany jest kolorem błękitnym (o długości 31 km) i prowadzi do najstarszych dębów w Polsce. więcej »

Konie »

Gdzie na konie w Ustroniu Morskim? Ośrodek Jeździecki ERANIA zaprasza do położonego około 3 kilometrów od Ustronia Morskiego Molechowa. więcej »

 • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Malechowo 4
 • +49 152 133 59 226
 • info@erania.de

Latarnia w Gąskach »

Latarnia morska w Gąskach położona jest około 10 kilometrów od Ustronia Morskiego - można do niej dojść plażą - warto zorganizować sobie dłuższą wycieczkę - np z kijkami Nordic Walking. więcej »

 • 76-034 Gąski, ul. Latarników 7
 • 604 803 266

Latarnia w Kołobrzegu »

Latarnia Morska w Kołobrzegu położona jest około 15 kilometrów od centrum Ustronia Morskiego. Warto ją zobaczyć odwiedzając Kołobrzeg - pełne atrakcji turystycznych miasto. więcej »

 • 78-100 Kołobrzeg, ul. Morska 1
 • 502 058 767

Lotnisko w Bagiczu »

Lotnisko Kołobrzeg-Bagicz powstało na bazie byłego lotniska wojskowego. Od 2012 roku lotnisko w Bagiczu zostało otwarte dla ruchu czarterowego i turystycznego małych samolotów. Lotnisko położone jest około 5 km od Ustronia Morskiego. więcej »

 • Bagicz
 • 604 969 388

Kościół z XIV w. w Rusowie »

Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej w Rusowie pochodzi z XIV w. - to jedna z najstarszych świątyń chrześcijańskich na Pomorzu. W wieży wisi XVI wieczny, renesansowy dzwon. W kościele zachował się okrągły, drewniany, wiszący świecznik z dwunastoma miejscami na świece symbolizujący dwunastu apostołów. więcej »

 • 78-111 Rusowo

Wieża widokowa Sky-Park »

Najwyższa wieża widokowa w kraju! więcej »

 • ul. Malechowo 5, 78-111 Ustronie Morskie
 • 91 454 04 20

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Sianożęty »

Dziś są bardziej znane jako jedna z polskich letnich miejscowości turystycznych. Ze względu na szeroką plażę, czyste powietrze i dobre warunki do odpoczynku, swym urokiem ściąga turystów z całego kraju i z dużej części Niemiec. więcej »

Kołobrzeg »

Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. więcej »

Koszalin »

Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. więcej »

Mielno »

Mielno kiedyś było jest dużą wsią nadmorską w północno-zachodniej Polsce położoną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim nad jeziorem Jamno. więcej »

Gąski »

Gąski są małą, letniskową miejscowością położoną na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Mielna. więcej »

Chłopy »

Chłopy to maleńka, nadmorska miejscowość, położona na wschód od Ustronia Morskiego, między Sarbinowem a Mielnem. więcej »

Sarbinowo »

Wioska Sarbinowo, to jedna z ładniejszych miejscowości gminy Mielno (ok 15 km od Ustronia). Współczesne Sarbinowo leży tuż przy brzegu morza, lecz nie od zawsze tak było. więcej »

Latarnie Morskie w województwie zachodniopomorskim »

Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem. Jedynie między Niechorzem a Kołobrzegiem wchodzi na chwilę w głąb lądu (ok. 10km), przechodząc przez Trzebiatów. więcej »

Historia Ustronie Morskie »

Ustronie Morskie to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim przy drodze krajowej nr 11, między Kołobrzegiem i Koszalinem. więcej »

Wizyt: 963 358, Dziś: 349, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem