Polecamy

Atrakcje Ustronie Morskie - Dla aktywnych

Plaża »

Plaża w Ustroniu Morskim to największa atrakcja tej nadmorskiej miejscowości - położona jest pod klifem, jest piaszczysta i czysta, a bezpieczeństwa strzegą wykwalifikowani ratownicy WOPR. Na plaże prowadzi wiele wejść. więcej »

Molo spacerowe »

W Ustroniu Morskim są trzy mola spacerowe o długości około 100 metrów. Jedno zlokalizowane jest pomiędzy miejscowościami Sianożęty i Ustronie Morskie, drugie w okolicy przystani rybackiej (przedłużenie ul. Rybackiej). Trzecie molo to obiekt prywatny, na przedłużeniu ul. Nadbrzeżnej - znajduje się tam restauracja i taras o powierzchni 400 metrów kwadratowych. więcej »

Aquapark Helios »

Aquapark Helios. W skład Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Helios wchodzi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, korty tenisowe, boiska sportowe, siłownia. Aquapark Helios znajduje się przy ul. Polna 3. więcej »

  • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Polna 3
  • 94 351 50 95 wew 101

Szlaki turystyczne i rowerowe »

Szlaki rowerowe i szlaki turystyczne. Przez Ustronie Morskie przechodzi Międzynarodowy Szlak Pieszy - E-9, oznakowany kolorem czerwonym. Turyści piesi z Ustronia Morskiego wędrują w dwóch kierunkach do: Kołobrzegu (11km) i do Gąsek (8 km). Kolejnym pieszym szlakiem jest szlak zielony o długości 23 km przecinający Kukinkę, Kukinię, Rusowo, Gwizd, Wieniotowo, by z powrotem trafić do Ustronia Morskiego. Rowerowy szlak oznakowany jest kolorem błękitnym (o długości 31 km) i prowadzi do najstarszych dębów w Polsce. więcej »

Konie »

Gdzie na konie w Ustroniu Morskim? Ośrodek Jeździecki ERANIA zaprasza do położonego około 3 kilometrów od Ustronia Morskiego Molechowa. więcej »

  • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Malechowo 4
  • +49 152 133 59 226
  • info@erania.de

Latarnia w Kołobrzegu »

Latarnia Morska w Kołobrzegu położona jest około 15 kilometrów od centrum Ustronia Morskiego. Warto ją zobaczyć odwiedzając Kołobrzeg - pełne atrakcji turystycznych miasto. więcej »

  • 78-100 Kołobrzeg, ul. Morska 1
  • 502 058 767

Lotnisko w Bagiczu »

Lotnisko Kołobrzeg-Bagicz powstało na bazie byłego lotniska wojskowego. Od 2012 roku lotnisko w Bagiczu zostało otwarte dla ruchu czarterowego i turystycznego małych samolotów. Lotnisko położone jest około 5 km od Ustronia Morskiego. więcej »

  • Bagicz
  • 604 969 388

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Mielno »

Mielno kiedyś było jest dużą wsią nadmorską w północno-zachodniej Polsce położoną w województwie zachodniopomorskim, w powiecie koszalińskim nad jeziorem Jamno. więcej »

Latarnie Morskie w województwie zachodniopomorskim »

Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem. Jedynie między Niechorzem a Kołobrzegiem wchodzi na chwilę w głąb lądu (ok. 10km), przechodząc przez Trzebiatów. więcej »

Wizyt: 964 342, Dziś: 314, Osób online: 5

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem