Polecamy

Atrakcje Ustronie Morskie - Zabytki

Skansen chleba »

Skansen chleba w Ustroniu Morskim znajduje się przy ulicy Kołobrzeskiej 9 (przy trasie Kołobrzeg - Koszalin) więcej »

  • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Kołobrzeska 9
  • 781 975 572
  • skansenustronie@gmail.com

Latarnia w Gąskach »

Latarnia morska w Gąskach położona jest około 10 kilometrów od Ustronia Morskiego - można do niej dojść plażą - warto zorganizować sobie dłuższą wycieczkę - np z kijkami Nordic Walking. więcej »

  • 76-034 Gąski, ul. Latarników 7
  • 604 803 266

Latarnia w Kołobrzegu »

Latarnia Morska w Kołobrzegu położona jest około 15 kilometrów od centrum Ustronia Morskiego. Warto ją zobaczyć odwiedzając Kołobrzeg - pełne atrakcji turystycznych miasto. więcej »

  • 78-100 Kołobrzeg, ul. Morska 1
  • 502 058 767

Kościół z XIV w. w Rusowie »

Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej w Rusowie pochodzi z XIV w. - to jedna z najstarszych świątyń chrześcijańskich na Pomorzu. W wieży wisi XVI wieczny, renesansowy dzwon. W kościele zachował się okrągły, drewniany, wiszący świecznik z dwunastoma miejscami na świece symbolizujący dwunastu apostołów. więcej »

  • 78-111 Rusowo

Kołobrzeg »

Miasto Kołobrzeg położone jest na Pomorzu Zachodnim u ujścia rzeki Parsęty do Bałtyku. W ujściu rzeki znajduje się port handlowy, pasażerski, rybacki i jachtowy. więcej »

Koszalin »

Miasto jest większym ośrodkiem kulturalnym w regionie, w którym znajdują się teatry, kina, filharmonia, amfiteatr oraz muzea. więcej »

Gąski »

Gąski są małą, letniskową miejscowością położoną na Pomorzu Zachodnim, niedaleko Mielna. więcej »

Chłopy »

Chłopy to maleńka, nadmorska miejscowość, położona na wschód od Ustronia Morskiego, między Sarbinowem a Mielnem. więcej »

Latarnie Morskie w województwie zachodniopomorskim »

Szlak Latarni Morskich prawie przez cały czas wiedzie wybrzeżem. Jedynie między Niechorzem a Kołobrzegiem wchodzi na chwilę w głąb lądu (ok. 10km), przechodząc przez Trzebiatów. więcej »

Historia Ustronie Morskie »

Ustronie Morskie to miejscowość położona nad Morzem Bałtyckim przy drodze krajowej nr 11, między Kołobrzegiem i Koszalinem. więcej »

Wizyt: 964 345, Dziś: 317, Osób online: 7

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem