Ustronie Morskie

ul. Wiejska 47a, 78-111 Ustronie Morskie

Villa Etiuda I i II

Duży plac zabaw, DARMOWE GOKARTY !

Serdecznie zapraszamy na wczasy do jednego z naszych dwóch obiektów zlokalizowanych na tej samej działce o powierzchni blisko 40 arów. Do dyspozycji gości na terenie obiektu znajdują się: - ogólnodostępna kuchnia, - duża powierzchnia ogrodowa, - bilard, - cymbergaj, - stół do tenisa stołowego, - rowery dla dorosłych i dla dzieci (nie dla wszystkich jednocześnie), - 1-osobowe GOKARTY - BEZPŁATNIE, - 2-osobowy GOKART - BEZPŁATNIE, - 4-osobowy GOKART rodziny - BEZPŁATNIE, - piłkarzyki, - trampoliny dla dzieci, - boisko do gry w siatkówkę i badmintona, - plac zabaw dla dzieci, - miejsce do grilowania, - bezpłatny parking. CENY już od 30 zł doba/osoba w czerwcu!

Wyposażenie pokoi

Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę, balkon (za wyjątkiem parteru, część pokoi na parterze posiada wyjścia bezpośrednio na zewnątrz), lodówkę, czajnik bezprzewodowy i telewizor. Do dyspozycji gości na terenie obiektu znajdują się: (nie pobieramy dodatkowych opłat za poniższe atrakcje) - ogólnodostępna kuchnia, - duża powierzchnia ogrodowa, - bilard, - cymbergaj, - stół do tenisa stołowego, - rowery dla dorosłych i dla dzieci (nie dla wszystkich jednocześnie), - 1-osobowe GOKARTY - BEZPŁATNIE, - 2-osobowy GOKART - BEZPŁATNIE, - 4-osobowy GOKART rodziny - BEZPŁATNIE, - piłkarzyki, - trampoliny dla dzieci, - boisko do gry w siatkówkę i badmintona, - plac zabaw dla dzieci, - miejsce do grilowania, - bezpłatny parking.

Cennik

CENY JUŻ OD 30 ZŁ DOBA/OSOBA W CZERWCU.

Lokalizacja

Villa Etiuda I i II

ul. Wiejska 47a, 78-111 Ustronie Morskie

664 729 874

604 458 954

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Ustronie Morskie położone jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego  w powiecie kołobrzeskim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Na turystów  czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.

Na terenie gminy Ustronie Morskie znajduje się ponad 100 obiektów wypoczynkowych. Ustronie Morskie i pobliskie Sianożęty to typowe miejscowości turystyczne z przepiękną, szeroką, złocistą plażą i żywicznymi lasami sosnowo – brzozowymi. W sezonie letnim organizowane są różne imprezy rozrywkowo-sportowe. Dzięki specyficznemu klimatowi miejscowość ma profil rekreacyjno – uzdrowiskowy. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych. Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.© Portal Ustronie.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych