Hotel Restauracja MORENA

  • Dodaj do notesu
  • ul. B. Chrobrego 2, 78-111 Ustronie Morskie Do plaży 100m
  • 94 ...
    663 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność
Witamy w Hotelu ** Morena! W centrum i najlepszym miejscu Ustronia Morskiego z przekonywującą architekturą prezentuje się Hotelu Morena położony 100 metrów od plaży. Jest eleganckim i przytulnym Hotelem z serdeczną atmosferą. Zostańcie Państwo trochę dłużej! Nasze dobrze wyposażone pokoje w swojej przyjaznej atmosferze zapraszają do zatrzymania się. Tutaj też znajdziecie Państwo po całym pełnych wrażeń dniu spokój i odprężenie. Smaczne i soczyste, słodkie i pikantne to Gastronomia Moreny, która nigdy nie zawiedzie. W restauracji Morena zapewnimy Państwu wiele specjalności naszej kuchni. Kulinarnymi smakołykami są dania rybne. Parking na terenie Hotelu - ogrodzony. Rozmawiamy po niemiecku. Gwarantujemy wysoki standard usług i zapraszamy Państwa do nas o każdej porze roku.

Opis pokoi

Do dyspozycji Państwa są pokoje 2-3 osobowe. W każdym pokoju znajduje się: łazienka z kabiną natryskową, WC, TV-SAT,Internet ADSL, radio, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sprzęt plażowy. Smaczne i soczyste, słodkie i pikantne to Gastronomia Moreny, która nigdy nie zawiedzie. W restauracji Morena zapewnimy Państwu wiele specjalności naszej kuchni. Kulinarnymi smakołykami są dania rybne. Parking na terenie Hotelu - ogrodzony. Rozmawiamy po niemiecku. Gwarantujemy wysoki standard usług i zapraszamy Państwa do nas o każdej porze roku.
x

Hotel Restauracja MORENA

ul. B. Chrobrego 2, 78-111 Ustronie Morskie

Do plaży 100m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Data pobytu

Twoje dane

Dodatkowe informacje

Twoje zapytanie zostanie wysłane bezpośrednio do właściciela obiektu. Odpowiedź zazwyczaj udzielana jest tego samego dnia.

Wyświetleń: dzisiaj: 17 / w tym miesiącu: 264 / wszystkich: 22936 od 21.12.2012. Wizyty dzisiaj: 3 / wszytkich 3449 od 2015-05-20 .

Wizyt: 814 058, Dziś: 137, Osób online: 3

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem