Polecane obiekty

Archiwum - VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH 2014 - Gmina Ustronie Morskie

VI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU DLA WSZYSTKICH 2014 - Gmina Ustronie Morskie

17 maja 

  • 16:00–18:30 - Sportowe Zmagania Szkolne - Stadion sportowy w Ustroniu Morskim
  • 16:00–18:30 - Sportowy Turniej Gminny o Puchar Wójta - Stadion sportowy w Ustroniu Morskim

18 maja 

  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 14:00–16:00 - Senioralny Rajd Rowerowy do najstarszego dębu w Polsce Bolesława – Przejazd na trasie Ustronie Morskie – Las Kołobrzeski

19 maja

  • 11:00 - Turniej piłki nożnej dla uczniów klas I – III SP - Kompleks boisk sportowych „Orlik” przy ZS Ustronie Morskie
  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • od 13:30 - Test Coopera dla uczniów SP, uczniów gimnazjum i mieszkańców gminy - Stadion sportowy w Ustroniu Morskim
  • 15:30–16:00 - „Gimnastyka w wodzie dla każdego” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00-17:00 - „Liga bowlingowa jednostek gminnych” – Kręgielnia zlokalizowana w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00–17:00 - „Nordic walking dla każdego” - Siłownia gminna ul. Osiedlowa 2B w Ustroniu Morskim
  • 16:00–21:00 - „Gry zręcznościowe i zabawy dla dzieci” - Sala sportowa w Rusowie

20 maja

  • 11:30 - Turniej piłki nożnej dla uczniów klas I V – VI SP - Kompleks boisk sportowych „Orlik” przy ZS Ustronie Morskie
  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 13:00–21:00 - Drużynowy turniej w „piłkarzyki” i zabawy sportowe” - Świetlica Melmak w Rusowie
  • 15:30–16:00 - „Gimnastyka w wodzie dla każdego” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 15:45 - Pływackie Sztafety Rodzinne 2 x 25 m (dziecko + rodzic) – klasy I – III SP i IV – VI SP - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00-17:00 - „Liga bowlingowa jednostek gminnych” – Kręgielnia zlokalizowana w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 17:30–21:00 - „Test sprawności i siły” - Siłownia gminna ul. Osiedlowa 2B w Ustroniu Morskim
  • 19.00-21.00 - Turniej piłki „siatkowej plażowej” - Sala gimnastyczna ZS Ustronie Morskie

21 maja

  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 13:30 - Międzyklasowe sztafety wahadłowe – kl. I – III SP – Sala gimnastyczna ZS Ustronie Morskie
  • 14:00–21:00 - Rozgrywki w bilard i zabawy sportowe” - Świetlica Melmak w Rusowie
  • 14:30 - Trójbój lekkoatletyczny dla uczniów Gim – Kompleks boisk sportowych „Orlik” przy ZS Ustronie Morskie
  • 15:30–16:00 - „Gimnastyka w wodzie dla każdego” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00–17:00 - „Nordic walking dla każdego” - Siłownia gminna ul. Osiedlowa 2B w Ustroniu Morskim
  • 16:00-17:00 - „Liga bowlingowa jednostek gminnych” – Kręgielnia zlokalizowana w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 19:00–20:00 - „Aquaaerobik dla każdego” – Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim

22 maja

  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 12:30 - Turniej piłki nożnej dla uczniów klas I – III GIM. – Kompleks boisk sportowych „Orlik” przy ZS Ustronie Morskie
  • 14:00–21:00 - „Rozgrywki w tenisa stołowego, gry planszowe” - Świetlica Melmak w Rusowie
  • 14:30 - Trójbój lekkoatletyczny dla uczniów kl. IV – VI SP – Kompleks boisk sportowych „Orlik” przy ZS Ustronie Morskie
  • 15:30–16:00 - „Gimnastyka w wodzie dla każdego” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00-17:00 - „Liga bowlingowa jednostek gminnych” – Kręgielnia zlokalizowana w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:30 - Pływackie Sztafety Rodzinne 2 x 25 m (dziecko + rodzic) – klasy I – III GIM. - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 17:30–21:00 - „Test sprawności i siły” – Siłownia gminna ul. Osiedlowa 2B w Ustroniu Morskim
  • 18.00-20.00 - Zajęcia dla każdego - brazilijskie jiu – jitsu - Sala gimnastyczna ZS Ustronie Morskie

23 maja

  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 12:30 - Rajd rowerowy do latarni morskiej w Kołobrzegu – Zbiórka przy ZS Ustronie Morskie
  • 14:00–20:00 - „Gry i zabawy na boisku” – Sala sportowa w Rusowie
  • 15:20–16:00 - „Gimnastyka w wodzie dla każdego” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim
  • 16:00 - Rodzinny Turniej Badmintona (dziecko + rodzic) – klasy I – III SP, klasy IV – VI, I – III GIM. – Sala gimnastyczna ZS Ustronie Morskie
  • 17:30–21:00 - „Test sprawności i siły” – Siłownia gminna ul. Osiedlowa 2B w Ustroniu Morskim

24 maja

  • 12:00–21:00 - Zawody Pływackie – „Sprawność Ratownicza” - Kryta pływalnia w CSR „HELIOS” w Ustroniu Morskim

 

Opracowano na podstawie informacji ze strony gminy: http://www.ustronie-morskie.pl
Za zmiany redakcja www.ustronie.pl nie odpowiada.

Wizyt: 947 104, Dziś: 10, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem