Ustronie Morskie

78-111 Ustronie Morskie, ul. Wiejska 17

Ośrodek Wypoczynkowy Muszelka

Ośrodek Wypoczynkowy ...

Ośrodek Wypoczynkowy ...

Nasz dom jest położony przy ul. Wiejskiej 17 w spokojnej, willowej części Ustronia Morskiego, 250m od plaży i 200m od centrum.

Wyposażenie pokoi

Oferujemy Państwu:
- Apartamenty, pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z łazienkami, TV-sat, internetem, radiem, lodówką, czajnikiem i sprzętem plażowym;
- Bezpłatny, ogrodzony i oświetlony parking;
- Duży, ogrodzony ogród z kominkiem i kącikiem zabaw;
- Stół do tenisa;
- Możliwość przyjazdu z domowym zwierzątkiem (małym);
- Miłą atmosferę;
- Możliwość wyżywienia; na bazie sąsiedzkiej stołówki (ok. 40m)

W promieniu ok. 200-500 metrów znajdują się: boisko do piłki nożnej, dyskoteka, kino, kawiarnie, smażalnie, bary, wypożyczalnia rowerów itp. W odległości około 5 km znajduje się stadnina koni.

Cennik

CENY NOCLEGÓW od 35 zł

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy Muszelka

78-111 Ustronie Morskie, ul. Wiejska 17

94 351 56 52

604 106 789

Sprawdź trasę dojazdu:

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Ustronie Morskie położone jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego  w powiecie kołobrzeskim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Na turystów  czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.

Na terenie gminy Ustronie Morskie znajduje się ponad 100 obiektów wypoczynkowych. Ustronie Morskie i pobliskie Sianożęty to typowe miejscowości turystyczne z przepiękną, szeroką, złocistą plażą i żywicznymi lasami sosnowo – brzozowymi. W sezonie letnim organizowane są różne imprezy rozrywkowo-sportowe. Dzięki specyficznemu klimatowi miejscowość ma profil rekreacyjno – uzdrowiskowy. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych. Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.© Portal Ustronie.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych