Polecane obiekty

Rezydencja ZENIT DW TASMANIA - Sianożęty

Okoliczne letniska:

Kołobrzeg - miasto o ponad 1000 letniej historii, położone nad brzegiem Bałtyku u ujścia rzeki Parsęty. Posiada status uzdrowiska oraz liczne atrakcje: latarnię morską udostępnianą do zwiedzania, duży, malowniczy port, piękną plażę i wiele starych, cennych zabytków architektury.
Grzybowo - ładna, nadmorska miejscowość wypoczynkowa, położona tuż przy Kołobrzegu. Jej atrakcja jest szeroka plaża nadmorska. 
Sarbinowo  więcej mała, nadmorska miejscowość, o charakterze typowo letniskowym. Wraz z sąsiadującymi z nią Chłopami i Gąskami, tworzy kompleks klimatycznych, nadmorskich, położonych blisko siebie letnisk. Zarówno do Chłopów jak i Gąsek można dojść z Sarbinowa plażą.
Chłopy  więcej nadmorska, mała, rybacka, zabytkowa, miejscowość o charakterze letniskowym. Chłopy, w całości jako miejscowość, zostały wpisane do rejestru zabytków ze względu na zachowany tradycyjny układ zabudowy oraz liczne, stare chałupy rybackie.
Mielno  więcej popularna miejscowość wypoczynkowa, atrakcyjnie położona nad Bałtykiem i nad jeziorem Jamno.

Ośrodek Wypoczynkowy Muszelka

  • Dodaj do notesu
  • 78-111 Ustronie Morskie, ul. Wiejska 17 Do plaży 250m
  • 35zł os./doba
  • 94 ...
  • 604 ...
  • Pokaż więcej
  • Zapytaj o dostępność
Nasz dom jest położony przy ul. Wiejskiej 17 w spokojnej, willowej części Ustronia Morskiego, 250m od plaży i 200m od centrum.

Opis pokoi

Oferujemy Państwu: - Apartamenty, pokoje 2, 3 i 4 -osobowe z łazienkami, TV-sat, internetem, radiem, lodówką, czajnikiem i sprzętem plażowym; - Bezpłatny, ogrodzony i oświetlony parking; - Duży, ogrodzony ogród z kominkiem i kącikiem zabaw; - Stół do tenisa; - Możliwość przyjazdu z domowym zwierzątkiem (małym); - Miłą atmosferę; - Możliwość wyżywienia; na bazie sąsiedzkiej stołówki (ok. 40m) W promieniu ok. 200-500 metrów znajdują się: boisko do piłki nożnej, dyskoteka, kino, kawiarnie, smażalnie, bary, wypożyczalnia rowerów itp. W odległości około 5 km znajduje się stadnina koni.
x

Ośrodek Wypoczynkowy Muszelka

78-111 Ustronie Morskie, ul. Wiejska 17

Do plaży 250m

Oblicz dojazd do naszego obiektu:

Brak możiwości kontaktu z właścicielem przez stronę. Skorzystaj z zamieszczonych na górze strony numerów kontaktowych.

Wyświetleń: dzisiaj: 20 / w tym miesiącu: 708 / wszystkich: 58693 od 04.12.2010. Wizyty dzisiaj: 4 / wszytkich 3674 od 2015-05-20 .

Wizyt: 780 130, Dziś: 289, Osób online: 5

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem