Ustronie Morskie

78-111 Ustronie Morskie, ul. Bolesława Chrobrego 64

Ustronianka Pokoje Gościnne i Restauracja

USTRONIE MORSKIE, POKOJE BLISKO MORZA W USTRONIU MORSKIM

Obiekt zlokalizowany jest w odległości 80 m od morza, blisko centrum oraz parku wodno-rozrywkowego Helios.

Posiadamy duży, ogrodzony teren, na którym znajduje się plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowe oraz miejsca parkingowe, na terenie "Ustronianki" znajduje się również restauracja, pizzeria i sklep spożywczy.

Wyposażenie pokoi

Dysponujemy 9 pokojami 2, 3 i 4 os.

W każdym pokoju znajduje się: łazienka z prysznicem i WC, TV, lodówka, czajnik bezprzewodowy, zastawa stołowa oraz sprzęt plażowy.

Cennik

Szczegółwy cennik na stronie obiektu.

Lokalizacja

Ustronianka Pokoje Gościnne i Restauracja

78-111 Ustronie Morskie, ul. Bolesława Chrobrego 64

94 35 15 796

507 170 996

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Ustronie Morskie położone jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego  w powiecie kołobrzeskim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Na turystów  czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.

Na terenie gminy Ustronie Morskie znajduje się ponad 100 obiektów wypoczynkowych. Ustronie Morskie i pobliskie Sianożęty to typowe miejscowości turystyczne z przepiękną, szeroką, złocistą plażą i żywicznymi lasami sosnowo – brzozowymi. W sezonie letnim organizowane są różne imprezy rozrywkowo-sportowe. Dzięki specyficznemu klimatowi miejscowość ma profil rekreacyjno – uzdrowiskowy. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych. Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.© Portal Ustronie.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych