Ustronie Morskie

78-111 Ustronie Morskie, ul. Rolna 20

Wakacyjna Wioska

WAKACYJNA WIOSKA ustr...

WAKACYJNA WIOSKA ustr...

WAKACYJNA WIOSKA ustr...

Wakacyjna Wioska to fantastyczny pensjonat na rodzinne wakacje nad morzem. Usytuowana jest
200 metrów od plaży, oferuje bardzo wygodne pokoje, wspaniały klimat do wypoczynku oraz całe mnóstwo dodatkowych atrakcji dla całej rodziny.

To niezwykłe miejsce znajdziesz w bardzo sympatycznym
i rozrywkowym Ustroniu Morskim, tylko 12 km od Kołobrzegu. Piękna piaszczysta plaża kilka kroków od Twojego pokoju oraz szum morza zapowiada udane wakacje.

Wyposażenie pokoi

Dysponujmy 48 pokojami w 4 budynkach. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowe meble i bardzo wygodne łóżka oraz oczywiście telewizor :-). W kazdym budynku znajduje się aneks kuchenny, gdzie mozna przygotować smaczne śniadanko !!! Oferujmey pokoje z łazienkami lub wspólnymi łazienkami w bardzo dobrym standardzie.

Lokalizacja

Wakacyjna Wioska

78-111 Ustronie Morskie, ul. Rolna 20

94 35 15 604

601 52 67 21

Wyślij zapytanie

Sprawdź trasę dojazdu:

Wyślij zapytanie o nocleg

Wybierz datę pobytu

Zaznacz, jeżeli dopuszczasz elastyczność terminu.

Dane i treść zapytania

Na ten adres odpiszemy

Kod weryfikacyjny

Ustronie Morskie

Ustronie Morskie to jedna z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości polskiego wybrzeża. Ustronie Morskie położone jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego  w powiecie kołobrzeskim, 13 km na wschód od Kołobrzegu. Na turystów  czekają piaszczyste i słoneczne plaże, czysta woda i nadmorski mikroklimat.

Na terenie gminy Ustronie Morskie znajduje się ponad 100 obiektów wypoczynkowych. Ustronie Morskie i pobliskie Sianożęty to typowe miejscowości turystyczne z przepiękną, szeroką, złocistą plażą i żywicznymi lasami sosnowo – brzozowymi. W sezonie letnim organizowane są różne imprezy rozrywkowo-sportowe. Dzięki specyficznemu klimatowi miejscowość ma profil rekreacyjno – uzdrowiskowy. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu aerozol morski, który wykazuje lecznicze właściwości szczególnie w terapii schorzeń dróg oddechowych. Zawartość jodu w powietrzu waha się w granicach 0,75-2,53 mikrograma/mm3 i jest najwyższa w warunkach klimatu morskiego na kontynencie europejskim.© Portal Ustronie.pl noclegi • informacje • atrakcje

Akcept.eu - Marketing dla obiektów noclegowych