Sianożęty - gdzie się znajdują, jak dojechać, co robić, zwiedzan

Sianożęty

Niegdyś Sianożęty były niewielką rybacką wioską, jednak w miarę jak miejscowość Ustronie Morskie zaczęło się rozrastać, granica pomiędzy miasteczkami powoli ulegała zatarciu. Miejscowość położona jest ok. 9 km na wschód od Kołobrzegu.

Dziś są bardziej znane jako jedna z polskich letnich miejscowości turystycznych. Ze względu na szeroką plażę, czyste powietrze i dobre warunki do odpoczynku, swym urokiem ściąga turystów z całego kraju i z dużej części Niemiec. 

Co warto zobaczyć w Sianożętach? PLAŻA

Ze względu na szeroką plażę, czyste powietrze i dobre warunki do odpoczynku, swym urokiem ściąga turystów z całego kraju i z dużej części Niemiec. Plaża to główna atrakcja wszystkich miejscowoścu nadmorskich. To świetne miejsce do letiego wypoczynku. 

SZLAKI TURYSTYCZNE 

Szlaki turystyczne w Sianożętach to świetna atrakcja dla tych, którzy uwielbiają letni, aktywny wypoczynek. Przez Sianożęty przebiega wiele tras szlaków turystycznych między innymi:

  • Międzynarodowa trasa rowerowa nr 10
  • Międzynarodowy Szlak Pieszy E-9
  • Szlak rowerowy po gminie Ustronie Morskie
  • Szlak pieszy Najstarsze Dęby w Polsce

CENTRUM SPORTOWO - REKREACYJNE "HELIOS" (ul. Polna 3, tel. 94 351 50 95)

Centrum sportowo - rekreacyjne to kolejna świetna atrakcja, która jest świetna dla aktywnych wczasowiczów. Oferta centrum sportowego to między innymi: pływalnia kryta, kąpielisko otwarte, bowling, kort tenisowy, boisko sportowe czy siłownia.

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.ustronie.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0